czwartek, 28 października 2021
Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział poznański

Pokazy Florystyczne


Sekcja


Pokazy Florystyczne Targi Special Days i GARDENIA 2014


 
 
Pokazy Florystyczne
27.02.-01.03. 2014

VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski
Pawilon 6A Międzynarodowe Targi Poznańskie

 


 

          Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddziału Poznańskiego (SITO) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na spotkanie z Florystyką. W czwartek (27.02) oraz w sobotę (01.03.)  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie 6A, odbędą się Pokazy Florystyczne podczas Targów Special Days i Targów GARDENIA.  
W dwudniowych Pokazach Florystycznych swoje aranżacje w tworzeniu oryginalnych kompozycji kwiatowych i roślinnych zaprezentują Międzynarodowy Mistrz Polski VIII Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski 2014 w kategorii seniorów,  Mistrz Polski VIII Międzynarodowych Mistrzostwa Florystycznych Polski 2014 w kategorii juniorów oraz Dorota Ramirez- Członek Stowarzyszenia American Institute of Floral Designers.
          Tegoroczni Mistrzowie VIII Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski 2014 wykonają ciekawe aranżacje kwiatowe o tematyce wiosennej.        
Różnorodność kompozycji, nowoczesne i tradycyjne aranżacje florystów, odpowiednio dobrane kwiaty i kolory  z pewnością zaciekawią oraz zainspirują nie jednego widza. W czasie powstawania tych pomysłów będzie można zapoznać się z żywym i bogatym materiałem roślinnym, dużymi umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem specjalistów.
Pokazy Florystyczne są adresowane do osób zajmujących się zawodowo florystyką oraz do wszystkich miłośników aranżacji kwiatowych. Stanowią niecodzienną okazję do zapoznania się z najnowszymi i  tradycyjnymi tendencjami obowiązującymi w świecie.
 

Program Pokazów Florystycznych
VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski
Pawilon 6A

 

27 luty (czwartek)
12.45-14.00
Dorota Ramirez

Członek Stowarzyszenia American Institute of Floral Designers
Anna Sztraube Kwiaciarnia Bławatek
Marek Kucharski  Mistrz Florystyki
„Florystyczny misz&masz-pomieszanie z poplątaniem...”


1 marca (sobota)
11.00 – 12.30
Pokaz Florystyczny w wykonaniu Międzynarodowego Mistrza Polski VIII Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski 2014 w kategorii seniorów  

13.00 – 15.00
Pokaz Florystyczny w wykonaniu Mistrza Polski VIII Międzynarodowych Mistrzostwa Florystycznych Polski 2014 w kategorii juniorów

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.